Ünlü Ressam
Ünlü Ressam "Bob Ross" İçin Smite İsimli Oyun Çıktı! - Teknozizi

Bir dönemin en sevilen ressamlarından biri olan Bob Ross bu kez video oyunu Smite ile onurlandırıldı. Ünlü ressam MOBA oyununa konuk oluyor!

90’lar çocuklarının en sevdiği insanlardan biri tartışmasız ünlü ressam Bob Ross‘dur. Onun mutlu fırça darbeleri, fırça darbeleri kadar mutlu ağaçlarıhalen aklımızda. Şimdiyse bu harika adamı Smite oyunun içine taşıyor.

Boyama Keyfi afro ve perma onun yumuşak bir sesle, tanınan ev sahibi, “mutlu küçük ağaçlar,” Hi-Rez Studios’ mitoloji temalı MOBA geliyor Smite Sylvanus için bir karakter oluşacağına belirtti.

Her ne kadar 80’li ve 90’lı yılların başında yayınlanan Joy of Painting ve Ross 1995’te lenfoma nedeniyle öldüyse de, geride kalan sanatçı, Twitch sayesinde oyun topluluğunda ikinci bir şöhrete sahiptir. Canlı müzik servisi, Twitch Creative’in piyasaya sürülmesi sırasında iki yıl önce gösterisinin bir maratonuna ev sahipliği yapmıştı. Twitch, bir ay sonra Bob Ross Mondays’ı piyasaya sundu.

Hi-Rez, bu hafta başında bir yama önizlemesi sırasında yeni Bob Ross Sylvanus cildini gösterdi. Ross, tüm kaybolmuş ve baş döndürücü ihtişamıyla Sylvanus’un şerefine, Grover’ın üstüne biner ve maç sırasında manzara boyalar. Dövüşürken, düşmanlarındaki boyayı çıkarır ve mutlu küçük ağaçları ve bulutları çağırır. Cilt aynı zamanda Ross’un imza attığı “Ona bir arkadaş verelim, herkesin bir arkadaşa ihtiyacı var” gibi cazip ifadeleriyle seslendiriyor.

Bir yükleme çerçevesi ve bir sıçrama sıçrama pulu gibi diğer Bob Ross kozmetik ürünleri de bir paketin parçası olarak kullanılabilir . Her biri, Twitch ve Bob Ross Estate ile yakın bir ortaklık içinde oluşturuldu. Paket 9 Mayıs’ta PC / Mac’te ve 16 Mayıs’ta konsolda satışa sunulacak. Bu, 700 oyun içi mücevherler veya 9,99 $ Twitch Ticaret mal olacak.

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...