Walking Dead: New Frontier Episode 4, 25 Nisan'da Çıkıyor! - Teknozizi
Walking Dead: New Frontier Episode 4, 25 Nisan'da Çıkıyor! - Teknozizi

Telltale Games’in Twitter üzerinden yaptığı duyuruya göre, The Walking Dead: A New Frontier’ın dördüncü bölümü “Thicker Than Water,” 25 Nisan tarihinde çıkıyor. Ayrıca, Thicker Than Water’ın fragmanı da 20 Nisan tarihinde yayınlanacak.

Normalde Kasım ayında çıkarılması planlanan The Walking Dead: A New Frontier’ın üçüncü sezonu biraz geciktikten sonra, 2016’nın Aralık ayında iki parça halinde çıkmıştı.

Bazı oyuncuların, Yürüyüş olduğu önceki bölüm olan Mart ayı sonlarında piyasaya sürülen Hukukun Üstü Henüz Bitirmeleri Gerekiyor. Ancak TellTale, The Walking Dead’in bir sonraki taksimini yapacak: Sezon ucu oyunculara.

Yeni dördüncü bölüm Su Daha Kalın olarak adlandırılıyor ve zombi kıyamet durumunda arkadaşlarınızla aileler arasındaki etkileşimi keşfetmeye devam edecektir. Serinin yeni eklenmesi, Javier ve Clementine’ı New Frontier’la olan çatışmaları yoğunlaştıracağı gibi izleyecek.

Yeni bölüm 25 Nisan’da iOS, Android, PC ve konsollarda olacak. Bu arada, eğer henüz yapmadıysanız yukarıdaki fragmanını kontrol edebilirsiniz.

 

Bu Haber Hakkında İçinizden Geleni Yazın...