Hakkımızda

Teknozizi Eğlence ve Teknoloji Platformu (www.teknozizi.com) internet sitesi her gün alanında uzman editör kadrosu ile güncel teknoloji haberlerini sizlere sunuyor. Teknoloji dünyasında gelişen tüm gelişmeleri en hızlı bir şekilde analiz ederek teknoloji meraklılarına sunmak için kurulmuş bir teknoloji haberleri sitesidir.

2016 yılında kurulmuş olan Teknozizi Eğlence ve Teknoloji Platformu çatısı altında hizmet vermektedir. 2016 yılında İstanbul’da hizmet veren firmamız teknoloji gelişmelerini merak eden ülkemizdeki kullanıcılar için açmış olduğu www.teknozizi.com haber sitesi ile bu konuda çalışmalar yapmaktadır. Abone olduğumuz ajanslardan gelen en güncel teknoloji haberleri deneyimli editör kadromuzun incelemesinden geçerek ziyaretçilere sunulur.

Tarafsız ve Objektif haberciliği ilke edinmiş editör ve yazar kadrosu ile hizmet veren www.teknozizi.com çok kısa bir süre içerisinde binlerce teknoloji meraklısına haberlerini ulaştırmayı başarmış ve gazetecilik ilkelerine taviz vermeden teknoloji haberlerini kullanıcıları ile paylaşmaya devam edecektir. Haberlerimiz yenilikler ve gelişmeler üzerine hazırlanır iken doğru, dürüst ve tarafsızlık ilkeleri dikkate alınmaktadır.

Teknozizi ekibi ile iletişime geçmek için info@teknozizi.com e-posta adresini kullanabilirsiniz. Daha detaylı ulaşım bilgileri için iletişim ve künye sayfalarını ziyaret edin.